Kontaktujte nás: info@mokromasopust.cz

Když jsme připravovali pozvánku na loňský, první ročník Mokropeského Maskobraní se slovy "…masky provázejí lidstvo od nepaměti; lidé je používali k lovu, k ochraně, k obřadům, ale také k zábavě..." netušili jsme, že právě k té ochraně si jich v letošním roce užijeme až dost. A proto měl letošní ročník motto: pojďme si masky užít zase trochu jinak.

I když se epidemiologická situace během září začala zhoršovat, neodradilo to řadu našich příznivců, aby dorazili k Mokropeské kapličce. Účast byla podobná jako loni. Byly připraveny opět bílé škrabošky pro dozdobení nebo oblíbené kulaté tácky, jako základ pro „medvědí hlavy“. Zručnější účastníci zvládli složitějších vystřihovací celoobličejové masky.

Letos jsem díky omezení zrušili doprovodnou výstavu uvnitř kapličky a zůstali jsme pouze venku. Naštěstí nám počasí přálo a byl krásný podzimní den. 

Masopustní spolek Mokropsy

Masopustní spolek Mokropsy

Kdo jsme?

Jsme Masopustní spolek Mokropsy - dobrovolné sdružení lidí, kteří organizují Mokropeský masopust. Náš masopust má již více než třicetiletou tradici.

Spolek je zapsaný u Městského soudu v Praze, v oddílu L71226, IČO 07679874. Sídlo máme na adrese: Srbská 583, 252 28 Černošice.

Chcete nám pomoci?

Jako spolek dobrovolníků připravujeme náš masopust rádi a zdarma. Nicméně proto, aby se náš masopust mohl rozvíjet, abychom mohli zvát nové kapely, abychom mohli rozšířit průvod o nové masky, abychom mohli vytisknout více propagačních materiálů nebo placek, tak k tomu všemu potřebujeme určité finanční zajištění.

Pokud nám tedy chcete s naším masopustem pomoci, můžete nám poskytnout finanční dar.

Číslo transparentního účtu: 1902198911/5500 Raiffeisenbank a.s.

Budeme vděčni za jakýkoliv příspěvek! A můžete si být jisti, že jej rozumně a rádi využijeme. Samozřejmě s Vámi sepíšeme Darovací smlouvu, abyste se mohli darem formálně prokázat, například pro účely odečtu ze základu daně.

Využití peněz pak můžete sledovat on-line na výpisu našeho účtu ZDE.

Děkujeme Vám za pomoc.

váš Masopustní spolek Mokropsy