Kontaktujte nás: info@mokromasopust.cz

Mokropeský Masopust

vítáme vás na stránkách věnovaných našemu Mokropeskému masopustu

 Oddelovac2_GIF

Maso_na_Plote

Zazvonil zvonec 
a masopustu je konec.

I když visel jen Na plotě,
byl pro radost a pro potě-

chu-chudák medvěd v popelnici,
za rok bude bručet na ulici.

Děkujem všem za podporu,
příští rok snad už pospolu.

Maso_v_Popelnici

Masopust "Na PloTĚ"

Letošní rok byl k oslavám masopustu opravdu skoupý. Převážná část těchto tradičních veselic byla v našem okolí zrušena. Stačilo se podívat na portál Kudy z nudy, kde u většiny plánovaných letošních masopustů byla poznámka „ zrušeno“.

Náš Mokropeský masopust, již 33. ročník, byl také jeden z těch on-line. Nabídl výstavu velkoformátových fotografií pod širým nebem, které byly umístěny na plotech v okolí Masopustního náměstí. Výstava pak byla doplněna o přehlídku několika videí z předchozích ročníků, která byla ke shlédnutí v naší Maso-galerii. Masopustní náladu dotvářel i tradiční Masopustní strom, který jako obvykle nazdobily děti z MŠ Topolská pod vedením paní ředitelky Kateřiny Mandové.

Vypadá to, že se Masopust Na plotě setkal s úspěchem. Dostali jsme řadu děkovných e-mailů a nikdo nám zatím nevynadal… Stránku s videi shlédlo za těch 14 dnů více než 250 virtuálních návštěvníků. Zájem o tuto akci nás samozřejmě moc těší, i když nezbývá nic jiného než si přát, aby se příští rok nemusela opakovat. Jak zaznívá z úst našich kamarádů „chceme zase normální masopust…“.

Logo_NGC_2Na závěr bychom rádi poděkovali hlavnímu sponzorovi, Městu Černošice, za finanční podporu projektu. Děkujeme i dalším dárcům z řad našich příznivců ať už místních nebo přespolních (třeba až z Prahy-Libuše).

Váš Masopustní spolek Mokropsy

Masopustní spolek Mokropsy

Kdo jsme?

Jsme Masopustní spolek Mokropsy - dobrovolné sdružení lidí, kteří organizují Mokropeský masopust. Náš masopust má již více než třicetiletou tradici.

Spolek je zapsaný u Městského soudu v Praze, v oddílu L71226, IČO 07679874. Sídlo máme na adrese: Srbská 583, 252 28 Černošice.

Chcete nám pomoci?

Jako spolek dobrovolníků připravujeme náš masopust rádi a zdarma. Nicméně proto, aby se náš masopust mohl rozvíjet, abychom mohli zvát nové kapely, abychom mohli rozšířit průvod o nové masky, abychom mohli vytisknout více propagačních materiálů nebo placek, tak k tomu všemu potřebujeme určité finanční zajištění.

Pokud nám tedy chcete s naším masopustem pomoci, můžete nám poskytnout finanční dar.

Číslo transparentního účtu: 1902198911/5500 Raiffeisenbank a.s.

Budeme vděčni za jakýkoliv příspěvek! A můžete si být jisti, že jej rozumně a rádi využijeme. Samozřejmě s Vámi sepíšeme Darovací smlouvu, abyste se mohli darem formálně prokázat, například pro účely odečtu ze základu daně.

Využití peněz pak můžete sledovat on-line na výpisu našeho účtu ZDE.

Děkujeme Vám za pomoc.

váš Masopustní spolek Mokropsy