Kontaktujte nás: info@mokromasopust.cz

Masopust 1989 - audio nahrávka

Než nastane ten vrcholný okamžik a odstartuje letošní masopust,
rozhodli jsme se vám čekání zpříjemnit trochou nostalgie, historie a dalších -ie.

Z bohatého archivu jsme vytáhli audio nahrávku prvního Masopustu, rok 1989.

Zde si ji můžete přímo poslechnout a zavzpomínat...

Přejeme příjemný poslech.

Pokud to ve vás vyvolalo nějaké vzpomínky a chcete se s námi o ně podělit, prosím neváhejte!

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Vzpomínání

  15.1.2016 1:23:21 | Číhalová

  Jakube,je to moc krásné vzpomínání.Jak ten čas letí a ty děti nám pořádně vyrostly!!!! Už se těším na ten letošní.Perníková srdce se už pečou a perníčky pro děti a učinkující také.Tak brzy na viděnou s celou partou Masopustníků. Alena

  Odpovědět

Aktuality

 • 03 Čec 2018

  Královský průvod

  Tak jako každoročně, přivítal průvod i letos Mokropeský Masopustní spolek krátkou scénkou. Vedle tradičních krásných perníčků letos ve tvaru psí hlavy jsme rozdávali speciální pivo Mokropeský ležák a sýrové rohlíčky. Na Masopustní náměstí dorazilo též poselstvo všenorské. Přivítání i rozloučení bylo veselé a velmi srdečné.

  Za Masopustní spolek Jana Paďouková

 • 10 Dub 2018

  Napsali o nás...

  Je březen a s ním přišlo období půstu před velikonočními svátky, letos obzvlášť brzy. Uplynulý únor nám přinesl mnoho masopustních oslav, konaly se skoro v každé obci v našm okolí. Ten nejstarší masopust pořádali už po třicáté v Mokropsech.

  Tak začíná článek v měsíčníku DOBNET, který shrnuje historii založení našeho masopustu. Na další straně je pak rozhovor s jedním ze zakladatelů, Ivanem Látalem.

  Článek si můžete přečist ZDE.

 • 05 Úno 2018

  Masopustní průvod z Horních Mokropes

  Pokud jste přespolní směrem ku Karlštejnu, neváhejte a zažijte rovnou dva Mokropeské masopusty v jeden den – zní to trochu nepravděpodobně, až podnapile, ale jde to. Připojte se k masopustnímu průvodu z Horních Mokropes a Všenor do Dolních Mokropes. Sraz je ve 12:30 na Návsi pod kostelem – více najdete na přiloženém plakátu.

 • 03 Úno 2018

  Masopustní fotopublikace

  Ku příležitosti 30.narozenin vyšla nová publikace, která obsahuje přes 300 fotografií z mokropeských masopustů z let 2007 - 2017. Publikaci sestavil ze svých fotografií Ivan Látal. Pozor - jedná se o limitovanou edici, a tak neváhejte! Zájemci se mohou hlásit na masopustu 10.února u Ivana Látala.

archiv