Kontaktujte nás: info@mokromasopust.cz

Masopust 2016

...tak jak se vám to líbilo?

Budeme moc rádi, když nám svůj názor na Mokropeský Masopust napíšete. Ve fotogalerii již jsou pro vás připraveny fotografie, aby se vám lépe vzpomínalo.

 

14. února 2016 20:54/Katka Štěpánková

Přeji dobrý den,
včera jsem se měla tu čest zažít Váš skvělý masopust. Ač přespolňák (a přesřekáč Zbraslavák), báječně jsem se pobavila já, moje maminka i děti. Skvělé, perfektně připravené, v okolí rozhodně jedinečné a hlavně lidské. Protože jsem se toho mohla zúčastnit, chtěla jsem alespoň trošičkou přispět a nafotila jsem pár fotek z akce. Snad trochu vystihují, jak to bylo.

O našem masopustu se píše v článku na webu ČtiDoma.cz, také s připojenou fotogalerií.

Na tomto webu můžete v rámci reportáží porovnat, jak probíhaly masopusty v našem okolí. Navíc je zde vyhlášena i soutěž o nejlepší masopustní masku. 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • thanks

  29.7.2017 6:52:30 | ronrogers

  Its a post giving the details of great carnival.Lots of useful information and inspiration, both of which we all need!Everything is just so lovely and perfect!College students prefer to engage essay writers online to prepare excellent assignments.Students had to read numbers of books to come up with unique information.Essay writing is quite a challenging task, you should understand how important your essay grade.Visit https://www.essayguardian.com/

  Odpovědět

Aktuality

 • 05 Úno 2018

  Masopustní průvod z Horních Mokropes

  Pokud jste přespolní směrem ku Karlštejnu, neváhejte a zažijte rovnou dva Mokropeské masopusty v jeden den – zní to trochu nepravděpodobně, až podnapile, ale jde to. Připojte se k masopustnímu průvodu z Horních Mokropes a Všenor do Dolních Mokropes. Sraz je ve 12:30 na Návsi pod kostelem – více najdete na přiloženém plakátu.

 • 03 Úno 2018

  Masopustní fotopublikace

  Ku příležitosti 30.narozenin vyšla nová publikace, která obsahuje přes 300 fotografií z mokropeských masopustů z let 2007 - 2017. Publikaci sestavil ze svých fotografií Ivan Látal. Pozor - jedná se o limitovanou edici, a tak neváhejte! Zájemci se mohou hlásit na masopustu 10.února u Ivana Látala.

 • 14 Led 2018

  Pozvánka na výstavu

  V černošické Lékárně U Bílého medvěda vám v těchto dnech vedle širokého sortimentu léků, doplňků stravy a léčivých bylin „namíchají“ i uklidňující elixír pro potěšení ducha v podobě výstavy fotografií Ivana Látala – Mokropeský Masopust.
  Neváhejte a zajděte...!!!

 • 05 Led 2018

  Informace pro stánkaře

  Kapacita Masopustního náměstí je v tuto chvíli již téměř naplněna.
  Aktuální stav a popř. technické detaily řešte přímo s p. Paďoukovou (tel.: 731 509 883).

  Děkujeme
  mokromasopust.cz

archiv