Mokropeský Masopust

26. února 2022

KralovskyPruvod2021

Královský průvod už tuto sobotu (11.9.)

Ti, kteří sledují tuto akci, již určitě vědí, ostatní se dozvídají nyní - Královský průvod 2021 proběhne tento víkend 11. - 12. září. V Černošicích jsou dvě zastávky, a to ve Sportparku Berounka a pak na Mospustním náměstí v Mokropsích.

Program, který proběhne ve Sportparku je ZDE.

Zastavení na Masopustním náměstí bude trochu skromnější a komornější. Podle infromací koordinátorů by měl Královský průvod na náměstí dorazit kolem 16.30 h.

Aby vám čekání příjemněji uběhlo, můžete před tím navštívit výstavu nádherných fotek Petra Kubína v Kapličce - více ZDE.

Těšíme se na vás...Masopustní spolek Mokropsy

Masopust "Na Plotě"

Letošní rok byl k oslavám masopustu opravdu skoupý. Převážná část těchto tradičních veselic byla v našem okolí zrušena.

Náš Mokropeský masopust, již 33. ročník, byl také jeden z těch on-line. Nabídl výstavu velkoformátových fotografií pod širým nebem, které byly umístěny na plotech v okolí Masopustního náměstí. Výstava pak byla doplněna o přehlídku několika videí z předchozích ročníků, která byla ke shlédnutí v naší Maso-galerii.

Maso_na_Plote

Maso2019

Masopustní spolek Mokropsy

Chcete nám pomoci?

Jako spolek dobrovolníků připravujeme náš masopust rádi a zdarma. Nicméně proto, aby se náš masopust mohl rozvíjet, abychom mohli zvát nové kapely, abychom mohli rozšířit průvod o nové masky, abychom mohli vytisknout více propagačních materiálů nebo placek, tak k tomu všemu potřebujeme určité finanční zajištění.

Pokud nám tedy chcete s naším masopustem pomoci, můžete nám poskytnout
finanční dar.

Číslo transparentního účtu: 1902198911/5500 Raiffeisenbank a.s.

Budeme vděčni za jakýkoliv příspěvek! A můžete si být jisti, že jej rozumně a rádi využijeme na zajištění Mokropeského masopustu.

Samozřejmě s Vámi nejprve sepíšeme Darovací smlouvu, abyste se mohli darem formálně prokázat, například pro účely odečtu ze základu daně.

Děkujeme!

Mokropeský masopust sponzorují:

Logo_NGC_2

Logo_FondNGC.gif

Logo_SIBA