Kontaktujte nás: info@mokromasopust.cz

Aktuality

 • 18 Zář 2020

  Maskobraní 2020

  Když jsme připravovali pozvánku na loňský, první ročník Mokropeského Maskobraní se slovy "…masky provázejí lidstvo od nepaměti; lidé je používali k lovu, k ochraně, k obřadům, ale také k zábavě..." netušili jsme, že právě k té ochraně si jich v letošním roce užijeme až dost. A proto měl letošní ročník motto: pojďme si masky užít zase trochu jinak.

 • 28 Úno 2020

  Masopust 2020

  Ohlédnutí za 32. ročníkem Mokropeského masopustu

  Snad k tomu pomohla magická síla data 22. 2. 2020, snad pozitivní předpovědi numerologů, ale jisté je, že se letošní Mokropeský masopust povedl. Masopustní náměstí se zaplnilo po okraj, svařené víno zavonělo a snad i díky trochu větrnému počasí se masopustní dění dalo do pohybu.

 • 27 Zář 2019

  Mokropeské Maskobraní

  V sobotu 21. září 2019 se v Černošicích, v Mokropeské kapličce, konala akce Mokropeské Maskobraní. Tento „workshop“ pořádal náš Masopustní spolek Mokropsy, s cílem poodhalit návštěvníkům to, co se skrývá pod pojmem masopustní maska.

archív

Masopustní spolek Mokropsy

Kdo jsme?

Jsme Masopustní spolek Mokropsy - dobrovolné sdružení lidí, kteří organizují Mokropeský masopust. Náš masopust má již více než třicetiletou tradici.

Spolek je zapsaný u Městského soudu v Praze, v oddílu L71226, IČO 07679874. Sídlo máme na adrese: Srbská 583, 252 28 Černošice.

Chcete nám pomoci?

Jako spolek dobrovolníků připravujeme náš masopust rádi a zdarma. Nicméně proto, aby se náš masopust mohl rozvíjet, abychom mohli zvát nové kapely, abychom mohli rozšířit průvod o nové masky, abychom mohli vytisknout více propagačních materiálů nebo placek, tak k tomu všemu potřebujeme určité finanční zajištění.

Pokud nám tedy chcete s naším masopustem pomoci, můžete nám poskytnout finanční dar.

Číslo transparentního účtu: 1902198911/5500 Raiffeisenbank a.s.

Budeme vděčni za jakýkoliv příspěvek! A můžete si být jisti, že jej rozumně a rádi využijeme. Samozřejmě s Vámi sepíšeme Darovací smlouvu, abyste se mohli darem formálně prokázat, například pro účely odečtu ze základu daně.

Využití peněz pak můžete sledovat on-line na výpisu našeho účtu ZDE.

Děkujeme Vám za pomoc.

váš Masopustní spolek Mokropsy