Kontaktujte nás: info@mokromasopust.cz

Založení webových stránek

Náš Masopust je jeden z nejstarších znovu-obnovených v celém středočeském kraji, možná v celém Česku. Rozhodli jsme se, že "mu" tento web dáme k jeho již 25. narozeninám.

Ano, počítáte dobře, náš Masopust se konal poprvé již před Revolucí, v roce 1989.

A my chceme, aby se na to nezapomnělo!

"Nemělo by se zapomínat na nic, co kdy udělalo lidem alespoň trochu radosti." (K.Kludský)

Povídání o Mokropeském Masopustu je článek, který popisuje, jak se obnovila tradice mokropeského Masopustu. Článek napsala Daniela Göttelová pro zpravodaj Věci černošické a vyšel v únoru 2010. 

Břeťa Slováček Ivan Látal


< ZPĚT

Aktuality

 • 05 Úno 2018

  Masopustní průvod z Horních Mokropes

  Pokud jste přespolní směrem ku Karlštejnu, neváhejte a zažijte rovnou dva Mokropeské masopusty v jeden den – zní to trochu nepravděpodobně, až podnapile, ale jde to. Připojte se k masopustnímu průvodu z Horních Mokropes a Všenor do Dolních Mokropes. Sraz je ve 12:30 na Návsi pod kostelem – více najdete na přiloženém plakátu.

 • 03 Úno 2018

  Masopustní fotopublikace

  Ku příležitosti 30.narozenin vyšla nová publikace, která obsahuje přes 300 fotografií z mokropeských masopustů z let 2007 - 2017. Publikaci sestavil ze svých fotografií Ivan Látal. Pozor - jedná se o limitovanou edici, a tak neváhejte! Zájemci se mohou hlásit na masopustu 10.února u Ivana Látala.

 • 14 Led 2018

  Pozvánka na výstavu

  V černošické Lékárně U Bílého medvěda vám v těchto dnech vedle širokého sortimentu léků, doplňků stravy a léčivých bylin „namíchají“ i uklidňující elixír pro potěšení ducha v podobě výstavy fotografií Ivana Látala – Mokropeský Masopust.
  Neváhejte a zajděte...!!!

 • 05 Led 2018

  Informace pro stánkaře

  Kapacita Masopustního náměstí je v tuto chvíli již téměř naplněna.
  Aktuální stav a popř. technické detaily řešte přímo s p. Paďoukovou (tel.: 731 509 883).

  Děkujeme
  mokromasopust.cz

archiv